Tennisteams najaar

Voor vragen kun je terecht bij de VCL, door op de link te klikken boven het betreffende team. Voor het programma hier klikken of gewoon kijken in de Unicum ClubApp.

Team maandag

Dames Dubbel Maandag Ochtend (4DD)
1e klasse - Afdeling 1 - UNICUM 1
VCL: Ruud de Mol

Liesbeth Feith (A)
Kitty Akkermans
Annemarie Karelse
Sylvia Schermer
Ankie Smeets

Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Maandag avond (2DD)
2e klasse - Afdeling 1 - UNICUM 1
VCL: Ruud de Mol

Xanthe Matthijssen (A)
Hannah van Dijk
Merel Kohsiek
Juliette Kamp
Chantal Achterberg
Doortje Krijbolder

Teams Donderdag

Heren Dubbel 17+ (op tijd) Donderdag Avond (2HD)
2e klasse - Afdeling 1 - UNICUM 1
VCL: Ruud de Mol

Herman Bus (A)
Carel Otten
Richard Adamowicz
Bob Wouters
Joris Huyser
Lucas van Gerwen
Hans Buijing
Wim van Putten

Teams Vrijdag

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond (4HD)
2e klasse - Afdeling 8 - UNICUM 1
VCL: Ruud de Mol

Sjoerd Broekema (A)
Tommy Walvius
Feiko Logtenberg
Roderick de Bakker
Koen Moonen

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond (4HD)
3e klasse - Afdeling 2 - UNICUM 2
VCL: Ruud de Mol

Onno Van Steenis (A)
Paul Jansen
Nico Bunnik
Ruud Grim
Martin Uunk
Mark Kolkman
Peter Lindenburg

Dames Dubbel (Op Tijd) 17+ Vrijdag Avond (4DD)
2e klasse - Afdeling 7 - UNICUM 1
VCL: Ruud de Mol

Natalie de Leede (A)
Esther de Jager
Loekie van der Kuijl
Jantine Dijk
Heide Scholte

Dames Dubbel (Op Tijd) 17+ Vrijdag Avond (4DD)
3e klasse - Afdeling 13 - UNICUM 2
VCL: Ruud de Mol

Barbara van de Loo (A)
Barbara Smaal
Nicole van Keulen
Joyce Couwenberg
Lisanne van Ruiten
Cira Kessler
Maaike Zwarenstein

Dames Dubbel (Op Tijd) 17+ Vrijdag Avond (4DD)
4e klasse - Afdeling 10 - UNICUM 3
VCL: Ruud de Mol

Marit Hoogenboom (A)
Mirjam Oudshoorn
Bea Oremus
Marijke Bus
Rinske van der Wal
Anja Ootes
Donate Elfers

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond (DD-HD-2GD)
3e klasse - Afdeling 13 - UNICUM 1
VCL: Ruud de Mol

Anja van Hoek (A)
Michelle Richelle
Christian Visser
Peter Heslinga
Jordy Toussaint
Margreet Simpelaar

Teams Zaterdag

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
1e klasse - Afdeling 5 - UNICUM 1
VCL: Fred Veerkamp

Jeroen van der Hoeven (A)
Winand Steggerda
Jos Wiggers
Mark Nije
Wilbur van Melick
Bas de Jong
Bob van Eijkeren
Elwyn Klaver
Tim Ladrak
Bart Valks

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
2e klasse - Afdeling 20 - UNICUM 2
VCL: Fred Veerkamp

Ruben Tijs (A)
Jelle van Haaren
Dirk Vliegenthart
Pierre Grosveld
Coen Stehouwer
Patrieck de Haan
Lucas Marinelli
Sean Keyser

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
4e klasse - Afdeling 17 - UNICUM 3
VCL: Fred Veerkamp

David Falck (A)
Franck van der Mark
Athanios Kallianidis
Daan Hurkmans
Laurens Ormskerk
Ramses de Wit

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
4e klasse - Afdeling 16 - UNICUM 4
VCL: Fred Veerkamp

Marits Pieters (A)
Wout Broekema
Kees Jan Haasnoot
Fabian Stevense
Edwin Thoen

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
4e klasse - Afdeling 30 - UNICUM 5
VCL: Fred Veerkamp

Heiko Locher (A)
Arjen van der Wal
Bas de Jong
Bert Lakeman
Jeroen Heutinck
Frank Krieg
Frans Kroone

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
5e klasse - Afdeling 8 - UNICUM 7
VCL: Fred Veerkamp

Henk Feunekes (A)
Ed Kuijper
Robert Jan van Schooten
Jeroen Elfers
Joost van Klink
Rob van der Zanden
Jan van Duivenboden
Kamal Haglan
Johan van Duijn

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD)
5e klasse - Afdeling 6 - UNICUM 7
VCL: Fred Veerkamp

Ruud de Mol (A)
Ivo Opstal
Shaho Hasan
Erik Hutten
Roel Commandeur
Erik Groothuis

Dames 17+ Zaterdag (4DE-2DD)
1e klasse - Afdeling 8 - UNICUM 1
VCL: Fred Veerkamp

Susanne Wamelink (A)
Inge van Gorkom
Leonie Durieux
Kirsten Grandia

Dames 17+ Zaterdag (4DE-2DD)
2e klasse - Afdeling 8 - UNICUM 2
VCL: Fred Veerkamp

Marielle Boogmans (A)
Marieke Dietz
Eva van Wely
Suzie van der Zalm
Eveline van Beelen
Cindy Clevers

Dames 17+ Zaterdag (4DE-2DD)
3e klasse - Afdeling 7 - UNICUM 3
VCL: Fred Veerkamp

Eva van Dam (A)
Suzanne van Rijn
Wendelmoet Boersema
Els Sneep
Hanneke van der Geest
Stella Schmidt

Dames 17+ Zaterdag (4DE-2DD)
3e klasse - Afdeling 8 - UNICUM 4
VCL: Fred Veerkamp

Michelle Michels (A)
Milou Hagens
Nicole Marinelli
Britt Straat
Renee Zijlmans
Vera Verburg
Amber Weekhout

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
Hoofdklasse - Afdeling 3 - UNICUM 1
VCL: Fred Veerkamp

Guido van Leeuwen (A)
Manon de Jong
Harold Backus
Robert Smakman
Charlotte Figee
Jeanette Palthe
Nelleke de Weerd

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
Hoofdklasse - Afdeling 2 - UNICUM 2
VCL: Fred Veerkamp

Sanne Bauman (A)
Paul van Ark
Wisse Jans
Laurens de Hoog
Sophie Rooyakkers
Daniël Kolkman

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
1e klasse - Afdeling 4 - UNICUM 3
VCL: Fred Veerkamp

Andre Goedegebure (A)
Wouter de Niet
Anouk Koene
Roos de Jong
Sense Jan van der Molen
Muriël Soethof

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
2e klasse - Afdeling 9 - UNICUM 4
VCL: Fred Veerkamp

Stefan Meeuwissen (A)
Mark Zaal
Kim Kramer
Rinke Bos
Inge van Straalen
Michel Rademaker

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
3e klasse - Afdeling 1 - UNICUM 5
VCL: Fred Veerkamp

Annelies van Eeden (A)
Sofian Amrani
Tamsin van Steenis
Edzard van der Ploeg
Sanne Belgraver
Danielle Eindhoven

Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD)
3e klasse - Afdeling 14 - UNICUM 6
VCL: Fred Veerkamp

Yvette Schelvis (A)
Arne Driessen
Ivan Haak
Meriëlle Soeters
Boudewijn Kirch
Babette de Groot

Teams Zondag

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag (4E-2D)
Groen 2 - Afdeling 8 - UNICUM 1
VCL: Emiel Reiniers

Boris Tjepkema
Wouter Spruijt
Elias Haglan

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag (4E-2D)
2e klasse - Afdeling 12 - UNICUM 1
VCL: Emiel Reiniers

Hamzah Haglan
Wouter van der Hoeven
Luca Olieroock

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag (4HE-2HD)
2e klasse - Afdeling 9 - UNICUM 1
VCL: Emiel Reiniers

David van der Wulp
Hessel Koele
Maarten van der Molen

Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag (4DE-2DD)
1e klasse - Afdeling 2 - UNICUM 1
VCL: Emiel Reiniers

Marijn Kolkman
Isabelle Rossing
Agnes van Rijn

Heren Zondag (4HE-2HD)
7e klasse - Afdeling 11 - UNIC
VCL: Damir Galjer

Stef van der Zon (A)
Ricardo Mariano Coelho do Nascimento
Olaf Nonkes
Victor Hoek
Robert van der Wiel

Dames Zondag (4DE-2DD)
2e klasse - Afdeling 1 - UNICU
VCL: Damir Galjer

Lisette Harteveld
Franne Koolen
Anjo Lankhorst
Lisette Sundermeijer
Annemarie de Jong
Dionne van de Haar

Dames Zondag (4DE-2DD)
5e klasse - Afdeling 9 - UNICU
/p> VCL: Damir Galjer

Chritsel Muntinga (A)
Eva ten Brink
Margot Ypma-IJperlaan
Anne Blonk
Quirine Deurvorst
Babet Polman

Dames Zondag (4DE-2DD)
5e klasse - Afdeling 6 - UNICU
/p> VCL: Damir Galjer

Denise Roest (A)
Hanneke Smallenbroek
Annika van Velzen
Anneloes Korremans
Sarah Gardiner
Antoinette van der Berg

Dames Zondag (4DE-2DD)
5e klasse - Afdeling 7 - UNICU
/p> VCL: Damir Galjer

Sanne Belt (A)
Jennifer Horsten
Nienke Dasselaar
Heliosa Deuzeman
Petra Porte

Gemengd Zondag (2DE-2HE-DD-HD-2GD)
4e klasse - Afdeling 6 - UNICUM 1
VCL: Damir Galjer

Suzanne van der Tweel (A)
Elise Passchier
Kirsten Verkleij
Robbert Jan Tebeest
Gean van de Ven
Jorrian Hendriks
Marjolijn Tebeest

Gemengd Zondag (2DE-2HE-DD-HD-2GD)
4e klasse - Afdeling 4 - UNICUM 2
VCL: Damir Galjer

Sofie van Seeters (A)
Daan van Seeters
Martijn van Basten Batenburg
Jos Wiggers
Muriël Soethof
Birgit Soethof
Roos de Jong

Gemengd Zondag (2DE-2HE-DD-HD-2GD)
5e klasse - Afdeling 2 - UNICUM 3
VCL: Damir Galjer

Sven van der Lee (A)
David Cicilia
Kimberly Barentsen
Lianne van Staveren
Anton Heemskerk
Charlotte Nijhoff
Evelien Mols

Gemengd Dubbel Zondag (DD-HD-2GD)
3e klasse - Afdeling 6 - UNICUM 1
VCL: Damir Galjer

Irene Lansdaal (A)
Rudy van Zijp
Oskar Snijders
Roeland Verbeek
Inger Snijders

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 71 515 0050

Tennispark Unicum

Haarlemmerweg 99
2334 GD Leiden