Unicum nominatie voor Beste Leidse Sportclub

05 februari 2020


Aanstaande vrijdag worden de Leidse Sportprijzen uitgereikt. Onze club, TPC Unicum, is genomineerd voor de Beste Leidse sportclub van het jaar! We zijn daar uiteraard enorm trots op: we zijn een zelfstandige vereniging geworden, we hebben padel naar Leiden gebracht en ons ledenaantal groeit gestaag (tegen de landelijke trends in!).

Kom vrijdagavond en stem!

Leden van TPC Unicum zijn welkom (en kunnen uiteraard op onze club te stemmen) bij de uitreiking van de sportprijzen. Toegang is gratis en je kunt gewoon binnenlopen. Stemmen gebeurt via je telefoon, dus vergeet deze niet.

Waar: Gebr. de Nobel
Wanneer: Vrijdagavond 7 februari
Deur open: 19.45
Aanvang: 20.15

Win mooie padelprijzen

UM Padel Academy (onze padelschool) verloot vrijdagavond onder de aanwezige Unicummers een aantal mooie prijzen: 

๐Ÿ†Vier plekjes in een padelclinic 
๐Ÿ†Twee padelrackets

Tot vrijdag!

Nieuwscategorieën Algemeen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

Bar: +31 71 515 0050 โ€“ Toernooien: +31 71 515 02 90

Tennispark Unicum

Haarlemmerweg 99
2334 GD Leiden